5 טיפים לבחירת מכונת שטיפה

הבאנו לכם 5 טיפים לבחירת מכונת שטיפה מאת חברת מורן טכנולוגיות ניקוי. שימו לב לחמישה צעדים שיסייעו לכם בבחירת מכונת שטיפה בלחץ לניקוי אפקטיבי.

התאמת המכונה לסוג הניקיון

ניתן לסווג את המכונות לשתי קבוצות: מכונות שטיפה בלחץ מים חמים ומכונות שטיפה בלחץ מים קרים. הסוג הראשון מיועד לניקוי אפקטיבי של כתמים עיקשים והסרת שומנים ולרוב יתאים יותר למפעלים ועסקים תעשייתיים. לעומת זאת, מכונות שטיפה בלחץ מים קרים, מתאימות יותר לניקיון בבתים פרטיים או משרדים קטנים והן גם בטוחות יותר לשימוש בתוך מבנים מסוג זה. מכונות שטיפה בלחץ מים קרים יכולות להתאים גם לניקוי רכבים.

בדיקת לחץ המכונה – פרמטר חשוב עבור איך לבחור מכונות שטיפה

לחץ מכונת שטיפה נמדד באטמ' או בבאר ומספר זה הוא נתון משמעותי שחשוב לבדוק לפני שאתם רוכשים או שוכרים מכונת שטיפה בלחץ, מכיוון שמידת הלחץ משפיעה על יכולת החדירה של המים לתוך הלכלוך והסרתו. לחץ מכונת השטיפה חשוב מאוד בתור בדיקה כדי שתדעו איך לבחור מכונות שטיפה, גרניק.

יכולת ספיקה

לכל מכונה יש יכולת ספיקה אחרת (נתון זה מופיע בד"ב ליטר לדקה). מומלץ לבחור מכונה בעלת ספיקה נמוכה כדי למנוע בזבוז מים, אך חשוב לוודא שעצמת המכונה יעילה להסרת סוג וכמות הלכלוך בכל מקרה ומקרה.

אביזרים נלווים

לפני שאתם רוכשים מכונת שטיפה בלחץ, בדקו אילו אביזרים כלולים במחיר והאם יש אפשרות לרכוש אביזרים נוספים במידת הצורך. דוגמאות לאביזרים פרקטיים: צינור לחץ משוריין, אקדח התזה בעל דיזה מתכווננת וכבל חשמל ארוך.

אחריות

כשאתם רוכשים את המכונה, ודאו שהיא מגיעה עם אחריות ובדקו מה היא כוללת. מקומות העושים שימוש תדיר במכונות שטיפה בלחץ, כמו מפעלים וחברות ניקיון, עלולים להזדקק לשירותי תיקונים ותחזוקה באופן קבוע.

את חמשת הצעדים הללו אפשר להחליף בצעד אחד מהיר: לפנות אלינו, לחברת מורן טכנולוגיות ניקוי.

מתלבטים באיזו מכונה לבחור? דברו אתנו. צוות החברה ישמח לענות לשאלותיכם ולהעניק לכם ייעוץ מקצועי ועזרה בבחירת מכונת שטיפה בלחץ.

Rate this post