שואב אוויר למניקור

תחום המניקור, פדיקור, בנייה בג’ל, בנייה באקריל וכל תחום עיצוב הציפורניים מתקדם היום במיוחד מאי פעם. יותר ויותר בנות מגיעות אל המניקוריסטית לפחות אחת לחודש ומתפנקות בציפורניים מתוקתקות וחדשות בשלל צבעים וצורות. ככל שיש ביקוש יותר גדול, כך גם הטכנולוגיה יותר מתקדמת. בשנים האחרונות ניתן לראות יותר ויותר מכוני יופי ובעלות עסקים פרטיים וביתיים, מבצעות שימוש ב שואב אוויר למניקור בקליניקה.

בעידן של היום, בו יש המון מודעות למראה החיצוני ותדמית בעקבות הרשתות החברתיות: אינסטוש, פייסבוק וכו’, כל אחת רוצה את הציפורניים שלה בצורה היפה והטרדנית ביותר. על מנת לספק את הצורך הזה בצורה מושלמת, על המניקוריסטית לבצע שימוש בציוד איכותי לציפורניים. הרי למרוח לק זהו לא הדבר היחיד שמספק את התוצאה המרהיבה, אלא כל תהליך השיוף, דחיסה של העור, גזירה של העור, הוא החלק המקדים, שיוצר בסיס טוב ליצירת תוצאה מעולה, שהופכת את הלקוחה למרוצה ומאושרת ולאחר מכן גם חוזרת לתור הבא.

 

הנזק הבריאותי שעלול לגרום תהליך המניקור וכיצד ניתן לפתור זאת באמצעות שואב אוויר למניקור

בעת תהליך המניקור יש המון לכלוכים וסיבים שנמצאים באוויר, בעקבות שיופים ע”י מכונת המניקור וע”י שיופים ידניים בעת שיוף הציפורן על מנת ליצור צורת ציפורן מתבקשת ללקוחה ובעקבות גזירה של העור כדי ליצור בסיס טוב למריחת לק צמוד לקוקטילה. בנוסף לכך הלקוחה והמניקוריסטית נחשפות לחומרים רעילים בעת מריחת הבסיס, תיקון מבנה, לק וטופ. השילוב של השיופים והחומרים המזיקים, עלולים להזיק לבריאות בעת נשימתם ולכן יש חשיבות מאוד גבוהה לשואב אוויר לציפורניים.

שואב אוויר לציפורניים שואב את כל החומרים שנמצאים באוויר בעת תהליך המניקור/פדיקור ומונע נשימה של החומרים הללו בעת התהליך ולכן מבחינה בריאותית, זהו מוצר חובה בכל מכון יופי ובכל עסק פרטי, שמתעסק בציפורניים. כאשר המוצר הזה נמצא אפשר להיות בראש שקט ולדעת שהלקוחה מוגנת מחומרים רעילים וגם אשת המקצוע שעובדת.

שואב אוויר למניקור

 

היתרון האסתטי שיש לשואב אוויר לציפורניים

כפי שאמרנו בהתחלה, כאשר מבצעים מניקור ופדיקור יסודי, יש המון שיופים וחלקים של עור, אשר מפוזרים על השולחן ובאוויר, כל החלקיקים הללו נצמדים לציפורן ובעקבות כך נוצרות בועות ולכלוכים מיותרים על גבי הלק. דבר זה יוצר פגיעה במראה האסתטי של הציפורן וסבירות הרבה יותר גבוהה, שהלק לא יחזיק מעמד הרבה זמן, יש מספר סיבות לכך: הסיבה הראשונה היא שבעקבות הבועות, שעלולות להיווצר בעקבות זאת, הלק יכול להתפוצץ ולהתקלף ובמקרה הגרוע ביותר הציפורן עלולה להישבר. הסיבה השנייה היא שבעקבות כך, הלקוחה יכולה להתעסק יתרה על המידה עם הלק ולגרום לקילופו בעצמה. כתוצאה מחוסר עבודה אסתטית ומקצועית, לקוחה יכולה פשוט לא לחזור ולכן כן כדאי להשקיע בשואב אוויר לציפורניים ולאפשר סביבת עבודה נקיה, אסתטית, שתורמת רבות לתוצאה סופית איכותית ויפה, שתגרום ללקוחה לצאת מרוצה ומאושרת מהעבודה וכמובן שגם תחזור לתור הבא.

 

שואב אוויר של חברת VENTA

חברת ונטה דואגת לבעלות המקצוע וללקוחותיהן ומאפשרת רכישה של שואב אוויר למניקור ברמה גבוהה במיוחד, שואב זה ידאג שכל לקוחה ואשת מקצוע תהיה מוגנת מחשיפה לחומרים רעילים ותהליך העבודה יהיה מאוד נקי, אסתטי ומסודר, מה שמאפשר תוצאה של עבודה איכותית ויפהפייה.