איך לעצב שולחן אוכל מושלם?

שולחן האוכל הוא לב ליבו של הבית, הוא המקום שבו הכל קורה : שיחות חולין, שיחות ברומו של עולם, התרגשויות, טעמים, ריחות, צחוק ולפעמים גם עצב. חלק כל-כך חשוב ומרכזי צריך להיות מעוצב כמו שצריך וצריך לקבל התייחסות רצינית. אז איך מעצבים שולחן אוכל מושלם? ריכזנו עבורכם כמה טיפים ועצות מעולות שיהפכו את כוכב הבית לכוכב הכי יפה בסביבה.

פלייסמנטים

פלייסמנטים, תחתיות לכוסות, תחתיות לסירים, ראנרים.

השקיעו בפריטים לעיצוב שולחן האוכל והם בתמורה יאירו אותו וייתנו לו מראה מושלם. כשאנחנו אומרים פריטים לשולחן האוכל אנחנו מתכוונים לתחתיות לסירים, תחתיות לכוסות, פלייסמנטים, ראנרים  וכו'. אמנם מדובר בפריטים קטנים אך הם בעלי נוכחות גדולה ויכולים לתרום המון לעיצוב השולחן שלכם. רוצים שדרוג אישי? בחרו פלייסמנטים בעיצוב אישי, כאלה שאתם תחליטו בדיוק מה יהיה בהם. תוכלו להדפיס את שמות בני המשפחה וכך ליצור לכל אחד את המקום שלו בשולחן.

פרחים, רבותיי, פרחים

אי אפשר לדבר על שולחן אוכל מושלם מבלי לדבר על פרחים. פרחים מוסיפים כל-כך הרבה יופי לשולחן (ולמעשה לכל מקום שהם מגיעים) ועיצוב מרהיב בהחלט דורש אותם. הקפידו על שימוש מאוזן בפרחים, כזה שייתן יופי אבל לא יהיה עמוס מידי. זו יכולה להיות צנצנת אחת שתוצב במרכז השולחן או לחילופין מספר צנצנות שיוצבו לאורכו. חשוב לשמור על מינונים מאוזנים בשימוש בפרחים ולזכור שהם כמו תכשיטים שאמורים לייפות את השולחן אך לא לגנוב את הפוקוס וליצור עומס רב מידי.

מפות ומפיות

גם למפות ולמפיות יש חלק בלתי נפרד ביצירת שולחן אוכל מושלם. הטיפ החשוב ביותר שניתן לכם הוא להתאים בין המפות והמפיות לבין שאר הפריטים בשולחן. זאת אומרת שאם בחרתם בפלייסמנטים צבעוניים במיוחד, על המפות והמפיות להיות "שקטות" יותר ורק להשלים את המראה הכולל. נסו לשלב בצורה מאוזנת כדי ליצור שולחן שנעים לאכול ולשבת בו ולא שולחן עמוס מידי. אם תקפידו על עיצוב שולחן האוכל תוכלו ליצור אנרגיות נעימות והרמוניות בשולחן. קחו ברצינות את המשימה הזו וחפשו את הפריטים המיוחדים ביותר שיעשו לכם שולחן אוכל מושלם.

 

 

 

5/5 - (2 votes)