פטנט ישראלי מהפכני לאחסון מושלם של האופניים שלכם! מעמד לאופניים ZicTech

מעמד לאופניים ZicTech – פטנט חדשני לאחסון אופניים

המלצה חמה שלנו לקראת הקיץ – מעמד אופניים מעוצב. מעמד לאופניים ZicTech הוא מעמד אופניים מעוצב אשר מספק מענה נהדר לאחסון אופניים וכל הציוד הנלווה להם באופן ששומר על האופניים, חוסך מקום ומאפשר שימוש בתוך בתים, חדרי מדרגות ועוד. מעמד לאופניים ZicTech מעוצב במיוחד לשימוש בסביבה צפופה, חוסך מקום ושומר על האופניים שלכם. באמצעות מעמד לאופניים ZicTech תוכלו לאחסן את האופניים במצב אופקי או אנכי מבלי לפגוע בגלגלים בכל מקום שתבחרו.

המצאה ישראלית – פטנט עולמי

מעמד לאופניים ZicTech הוא פיתוח והמצאה ישראלית הרשומה כפטנט בארץ ובעולם. מעמד לאופניים מתאים לכל מידת אופניים ומיוצר גם לאופני ילדים, מתוכנן ונוח ומעוצב בצבעים נעימים המשתלבים בנוחות בבית או בגינה. המעמד מכיל תאי אחסון פנימיים לאחסון חפצים שונים כמו פנס, כלי עבודה, בקבוק מים, מגינים ועוד. מעמד לאופניים ZicTech נולד מתוך צורך אמיתי של רוכבי אופניים בכל גיל ומקום לאחסן את האופניים שלהם באופן ששומר על הגלגל, חוסך מקום ומנצל בצורה מושלמת את שטח האחסון הקיים בדירות, חדרי מדרגות וכו.

מעמד אופניים ZICTECH

למי מתאים מעמד לאופניים ZicTech

מעמד לאופניים ZicTech מגיע במגוון גדלים וצבעים, ניתן לחבר כמה מעמדים זה לזה ולאחסן בקלות את מעמדי האופניים של כל המשפחה. מעמד לאופניים ZicTech נישא בקלות וניתן לקחת אותו אתכם לכל מקום. נמאס לכם מאופניים מפוזרים בגינה? האופנים תופסים לכם שטח גדול בדירה? נוסעים עם האופניים למשרד? כל רוכב אופניים זקוק למעמד לאופניים ZicTech לאחסון מושלם של האופניים בכל מקום.

ultimat

את מעמד האופניים ZicTech  ניתן למצוא באתר של חברת אינספייר בכמה דגמים, מידות ועיצובים:

 Trio Premium
ULTIMATE
PREMIUM
מעמד אופניים לילדים