עיצוב מטבחים לשנת 2018

בכל שנה או תקופה נוצר טרנד עיצובי הסוחף את המעצבים בארץ ובעולם. אנו רואים מגמה ניכרת בסגנון עיצוב מסוים למטבחים. עיצוב מטבחים לשנת 2018 עונה על הדרישה הרווחת בקרב הטעם הישראלי לעיצוב מטבחים מודרניים. סגנון עיצוב של המטבח המודרני משקף את האפנה החדשה של עיצוב מטבח בעל קווים ישרים ונקיים, ללא חריטות בעץ. לאחרונה, חלה מגמה של עיצוב פשוט ואחיד, עם פחות אלמנטים התופסים את העין. 

עיצוב מטבחים בסגנון מודרני

מטבחים בסגנון עיצוב מודרני מתאפיינים בעיצוב בעל קווים ישרים ונקיים. הקווים הם מדויקים ומשתלבים עם קווי מתאר של קירות הבית, המטבח והחלונות. עיצוב מטבחים בסגנון מודרני כולל מעט מאוד אלמנטים וללא ריקועים בעץ עצמו. המטבח יהיה נטול ידיות חיצוניות לדוגמה, ואנו נראה כי הידיות הן אינטגרליות ומובנות בדלתות הארונות והמגירות.

בכדי להכניס רעננות למטבח המודרני אנו נראה שימוש רב בטכניקות של תאורה, גופי תאורה גדולים וגופי תאורה נסתרים ומובנים בתקרה או בהנמכת התקרה. המטבח המודרני מושתת על לא רק על עיצוב בקווים נקיים וישרים אלה גם מושפע משינויים טכנולוגיים מתקדמים, המשפרים בצורה משמעותית את חווית השימוש במטבח עצמו. אנו נראה מגוון גדול של חיפויים וציפויים המשדרגים את המטבח כגון מטבח היי גלוס ההופכים את המטבח המודרני למטבח יוקרה של ממש.

עיצוב מטבחים מודרניים יוקרתיים

כשאר ישנם קווים כללים לעיצוב מטבח מודרני, המון מעצבים מצליחים להפתיע בעיצוב מטבח יוקרתי ומרהיב. לכאורה, עושה הרושם כי לא ניתן לחדש ולהפתיע כאשר הקווים הם ישרים וקבועים. לרשות המעצבים עומדים היום שפע של פיתוחים טכנולוגיים המסייעים להם בבחירת חומרי גלם שונים וביצירת האפקט אליו הם מכוונים. עיצוב מטבחים ייחודיים כולל ייצור ארונות מטבח ממבחר עצום של חומרי גלם איכותיים המשולבים באביזרי פרזול חדשניים עם הנדסת אנוש מתקדמת. העולם נע קדימה וחושב להכניס את הפיתוחים האחרוננים גם בעיצוב מטבחים ביתיים. אחד מהם הוא חיפוי אנטיבקטריאלי המונע שריטות, נראות של טביעות אצבע והצטברות של לכלוך. דרך עיצוב מטבחים מודרניים ניתן להגיע למטבח יוקרה מרהיב שהוא פונקציונלי ונוח לעבודה.