עיצוב הבית לפי תורת פנג שואי

 

עיצוב בתים לפי פנג שואי

עיצוב בתים לפי פנג שואי

תורת פג שואי מבוססת על פילוסופיה סינית עתיקה אשר מתייחסת לחמישה ביטויים של של אנרגיה אשר משפיעים עלינו באופן ישיר. חמשת האלמנטים הם עץ, אש, אדמה, מתכת ומים. חמשת האלמנטים עומדים בבסיסה של תורת פנג שואי משפיעים באופן אנרגטי על חיינו בדרכים שונות.

במקביל לחמשת היסודות תורת פנג שואי מייחסת חשיבות רבה לאנרגיית הצי שהיא אנרגיית החיים אשר קיימת בכל מקום ומשפיעה על כל תחומי החיים: בריאות, זוגיות, פוריות, פרנסה, יצירתיות, שפע ועוד. אנרגיית הצי נעה במרחב ועל פי תורת פנג שואי ישנן דרכים המזמנות אותה ומסייעות לה לנוע במרחב וכן דברים שמכשילים אותה ויצרים חוסר בתנועה שלה, תקיעות ועיכובים שמשפיעים באופן שלילי על חיינו.

עיצוב הבית לפי תורת פנג שואי הוא תחום המאגד בתוכו את החוקיות לגבי אנרגיות טובות ותנועתן במרחב, השפעת חומרים ואלמנטים שונים על חיינו ותכנון המרחב וכל זאת על מנת לשפר את ההשפעה החיובית של הצי על חיינו ולהגביר אותה.

כמובן שלשם עיצוב הבית לפי תורת פנג שואי יש צורך בליווי של יועץ פנג שואי מומחה. על מנת להפוך ליועץ שכזה ישנו מסלול של לימודים, הכשרה והתנסות בפועל והוא מסלול אשר דורש היכרות עם תורת פנג שאוי, טאואיזם, אסטרולוגיה סינית ושילוב של כולן יחד. בישראל, בית הספר לפנג שואי הוא המוביל בתחום הכשרת יועצי פנג שואי.

כאשר אנו רוצים לשנות את האנרגיות ואת הגורל שלנו, עיצוב הבית לפי תורת פנג שואי יכול לעשות עבורנו שינוי משמעותי בכמה צעדים פשוטים. ליסודיים שביננו ניתן לשנות לחלוטין את תכנון המבנה ואפילו להיעזר בייעוץ פנג שואי לבתים עוד בשלב בחירת הנכס או הבנייה שלו על מנת לדייק במיקום הנכון של החלונות, הדלתות וחלוקת החדרים.

בסרטון ניתן לראות איך נראה בית שקיבל ייעוץ פנג שואי לפני ואחרי:

לקריאה נוספת על יעוץ פנג שואי לבתים או על לימודי פנג שואי לחצו על הקישור.