סבונים תוצרת כחול לבן

רגע של פינוק. רגע של נחת. רגע של ניקיון. רגע של חזרה הביתה מהמולת הרחוב. הרבה רגעים ודבר אחד משותף לכולם- הסבון. סבון הוא מוצר צריכה בסיסי אשר היה נהוג בעבר להכינו כל אחד בביתו וככל שהפך נפוץ יותר, כך הפכה להיות גם הכנתו וכיום זהו מוצר המשווק במחיר זול ורלוונטי לכל אדם. בארץ, ניתן למצוא סבונים תוצרת הארץ  וסבונים אשר מיובאים מחו”ל. במאמר זה נבין מדוע עדיפה צריכת הסבונים תוצרת כחול לבן על פני אלו המיובאים ארצה.

סבונים תוצרת כחול לבן

ייצור סבונים תוצרת כחול לבן

מלאכת ייצור הסבונים בישראל היא תעשייה מפותחת וישנם חברות רבות המייצרות סבונים בישראל אם כי לא כולן נושאות את תו הייצור בארץ ומסומנות ככאלה לפי התוכנית לעידוד התעשייה המקומית שהנהיג לפני מספר שנים משרד הכלכלה למרות שהליך הרישום הוא חינמי לחלוטין ומדובר בהליך קצר ולא מטרטר כלל.

תהליך ייצור הסבון

ייצור הסבון בארץ כמו גם בחו”ל הינו תהליך המתבסס על היקשרות והיפרדות של שומן ומים. בהליך הייצור מערבבים שמן עם מינרלים.  ישנו הבדל בין סבון טבעי המיוצר מחומרים טבעיים בלבד (כגון שמן זית ומלח טבעי) לבין סבון המיוצר בהליך תעשייתי ולו מוסיפים סודה קאוסטית ושמנים ומלחים שאינם דווקא טבעיים. לתערובת הבסיסית של הסבון מוסיפים חומרי טעם וריח שונים אשר מקנים לו ניחוח וצבע שונים כך שכל אדם יוכל למצוא את הסבון המועדף עליו.

למה חשוב לקנות סבונים כחול לבן?

קניית סבונים תוצרת כחול לבן כמו גם כל מוצר אחר המיוצר ישראל תורמת רבות לעידוד התעשייה המקומית, משפיעה על מספר מקומות העבודה עבור אנשים בישראל, מסייעת לכלכלת המדינה, מעודדת יצרנים לייצר ישראל, מורידה את עלויות ייבוא המורים מחו”ל ובכך מסייעת להורדת המחירים ועל ידי כל להורדת יוקר המחיה. בקיצור, מעשה אחד ופשוט שלכם מסייע לכל כך הרבה אנשים ולכלל מדינת ישראל

חברות סבונים המייצרות כחול לבן

השתכנעתם ואתם רוצים לרכוש סבונים תוצרת כחול לבן, ראשית דעו כי כל מה שעליכם לעשות הוא לחפש על אריזת הסבון סימון של כובע טמבל וכיתוב- מיוצר בישראל. סימון זה יהיה בצבע כחול. בנוסף, תוכלו לחפש ברשתות האינטרנט חברות פרטיות ואנשים פרטיים המייצרים סבונים תוצרת כחול לבן ומשווקים אותם בעצמם.

ניתן לומר בפה מלא כי לא תמצאו הבדל בין סבונים המיוצרים בחו”ל לבין סבונים תוצרת כחול לבן. לא באיכות, לא בגודל, לא בריחות ובצבעים וגם לא במחיר. לכן- העדיפו תוצרת ישראלית.