משאבות מים

כאשר גרים בבניין בעל קומות רבות, בדרך כלל מדובר בבניינים בעלי חמש קומות ומעלה, ישנה בעיה למים להגיע בלחץ תקין אל הבתים. לעיתים הדבר נובע מבעיה באספקת המים של העריה שאינם בלחץ מספק לעיתים מצנרת ישנה. את הבעיה פותרים בעזרת משאבת מים בלחץ וחברתנו מספקת סוגים שונים של משאבות מים בלחץ כדי לפתור את בעיית הלחץ הנמוך בבתי מגורים ומשרדים.

מדוע ישנה בעיה בלחץ מים נמוך

ללא משאבת מים עלולה להיווצר בעיה בהספקת המים. לעיתים המים עלולים לא להגיע בכלל, באם מדובר בבניין עם קומות רבות מאוד. משאבות מים בלחץ מאפשרות סילוק שפכים וכאשר לחץ המים נמוך עלולה להיווצר בעיה בסילוק השפכים לביוב. כמו כן, יש צורך בלחץ מים גבוהה שרק משאבות המים בלחץ יכולות לספק למקרה חירום. כאשר יש צורך במים לכיבוי שריפות חוסר, של משאבות מים שיצרו לחץ מים במקרה זה עלולים לגרום לסכנת חיים ממשית לדרים בבניין.

משאבות מים להגברת לחץ מים - חברת המסנן

כיצד פועלות משאבות מים

ישנם שני סוגים עיקרים של משאבות להגברת לחץ מים שניתן להזמין מחברתנו שתתקין בבניין שלכם.
הסוג הראשון, נקרא משאבות מים מסוג הידרובוקס או דיאפרגמה המשאבות מצוידות במיכל ומד לחץ המים נדחסים לתוך המיכל על ידי משאבות המים וכאשר נפתח ברז המים יוצאים המים מהמיכל בלחץ. כאשר מד הלחץ מרגיש שהלחץ במיכל נמוך מדי הוא מפעיל משאבות מים כדי למלא את המיכל וליצור את הלחץ הדרוש.
הסוג השני של משאבות המים מופעלות על ידי בקר אלקטרוני המתחילות לפעול מייד עם פתיחת הברז ויוצרות לחץ מים. לאחר מספר שניות מסגירת הברז הבקר מפסיק את פעולתם של משאבות המים בלחץ של המערכת.

תחזוקה של משאבות הגברת לחץ מים בבנייני המגורים

משאבות בלחץ הם מערכות חיוניות לבתים בעידן המודרני. אך, מכיוון שהם פועלות ללא הרף יש לתחזקם. אומנם חברתנו תספק לכם משאבות מים מהשורה הראשונה באיכותם אך ללא תחזוקה הולמת של ועד הבית הסבירות לתקלות ובעיות במשאבות המים גדולה גם בכך חברתנו תשמח לסייע לכם ולספק לכם שרותי תחזוקה למערכות המותקנות בבניינכם.