למה חשוב להתקין משטחי גומי לבטיחות בסביבת מתקני משחק לילדים?

כדי שסביבת המשחק תהיה בטיחותית לילדים, חשוב לשלב בין מתקנים בטיחותיים, לצד צעדים משלימים. אחד מהם הוא התקנה של משטחי גומי לבטיחות, אשר מסייעים בהגנה מנפילות.

ילדים רבים נמצאים בסביבת מתקני משחקים, ומטבעם ילדים אוהבים להשתולל, להתרוצץ, לקפוץ ולכן חשוב מאוד לוודא כי סביבה זו בטיחותית ומתאימה לילדים. משטחי גומי לבטיחות נועדו בדיוק לשם כך. כשהילדים רצים ומשתוללים בגן משחקים, יש משטחי בטיחות על האדמה עליה הם דורכים, שמגנים על הילדים מפני נפילות והחלקות וממזערים פציעות.

החשיבות של עמידות משטחי גומי לבטיחות ויכולתם לספוג חבטות

משטחי גומי לבטיחות מוכרחים להיות מתוכננים ומותקנים על הצד הטוב ביותר, ללא פשרות וקיצורי דרך. משטחי בטיחות איכותיים צריכים להיות לא יותר מדי רכים ולא יותר מדי קשיחים, על מנת שלא יתפוררו ועל מנת שתהיה להם את היכולת לספוג את החבטות.

מהי החשיבות של משטחי גומי לבטיחות בסביבת מתקני משחק לילדים?

תמונה באדיבות חברת סמארט פליי

התקנת משטחי בטיחות

משטחי בטיחות מגומי ניתנים להתקנה כמעט בכל סביבה. ניתן להתאים את המשטחים להנחה על גבי חול או בטון, תשתית של גומי ממוחזר ועוד. בנוסף, בהתאם למיקום חשוב לתכנן את המשטח בצורה שיותאם לעמידות בתנאי מזג האוויר. ניתן ליישם זאת באמצעות חומרים סופגים שונים, שמונעים היווצרות שלוליות בגשם וחומרים שלא מתחממים במהירות בצורה רבה כשהם חשופים לשמש וכך סביבת המשחק הופכת לבטיחותית וגם חווייתית ומהנה בכל מצב.

בבטיחות לא משחקים – משטחי בטיחות מזמינים ממומחים

משטחי הבטיחות של חברת סמארט פליי עשויים מחומרים איכותיים במיוחד ומתוכננים בהתאם למיקום ההתקנה והצרכים של הלקוח. ניתן לראות מגוון רחב של משטחי בטיחות של חברת סמארט פליי המותקנים במספר רחב של אזורים ברחבי הארץ במשך שנים רבות ועדיין שומרים על רכותם וגמישותם ובעלי יכולת ספיגת נפילה מגובה רב, אפילו מגובה של 3 מטרים.

צוות התקנת משטחי בטיחות של חברת סמראט פליי הוא צוות מיומן, בעל ניסיון עשיר בתחום, דבר חשוב מאוד כשמדובר במשטחים הנועדים להגן על ילדים ולשמור על בטיחותם. אם אתם מחפשים חברה שתספק לכם מענה מקיף של תכנון והתקנת משטח בטיחות באיכות הגבוהה ביותר צרו קשר עם המומחים של סמארט פליי.

Rate this post