טיפים לחסכון בנופש משפחתי – איך תוכלו לצאת לנופש עם כל המשפחה בלי לשבור את הכיס?

זהו לא סוד שבמדינת ישראל מאוד קשה לצאת לנופש משפחתי, במיוחד בעונת הקיץ, מכוון שהעלויות הן מאוד גבוהות. מחירי הצימרים בשמיים, בתי המלון מאוד יקרים ולכן הרבה משפחות מעדיפות להישאר בבית או באותו הסכום לטוס לחופשה משפחתית בחו"ל. אז, איך תוכלו לצאת לחופשה  משפחתית בלי להשקיע הון תועפות? קבלו מאיתנו טיפים לחסכון בנופש משפחתי.

1. תכננו מראש- ברגע שאתם מתכננים מראש את כל מה שאתם רוצים לעשות, כך אתם יכולים לדעת בדיוק מה הן ההוצאות עבור החופשה. רכישות אימפולסיביות לרוב הן הרבה יותר יקרות ולכן מומלץ לתכנן מראש את החופשה, הן מבחינת מקומות בילוי, מקום שינה, אטרקציות, מסעדות. אמנם זה נשמע לא כל כך פשוט, אבל זה לגמרי משתלם ועבור אנשים שאוהבים לתכנן חופשות זה יכול להיות ממש מהנה.

 

2. תעשו השוואות מחיר- כדי לקבל את המחיר הטוב ביותר צריך להתאמץ. אל תסגרו עם ספק אחד בלבד, אלא תבדקו בכמה אתרים מהו המחיר של בית המלון או בית האירוח בו אתם רוצים לנפוש יחד עם משפחתכם. תתפלאו, אבל יש אתרים בהם מוכרים חבילות נופש ב50% יותר מאתרים אחרים ויש אתרים בהם המחירים לא כוללים מע"מ, לכן כדאי שתעשו בדיקה מקיפה ותקראו טוב את האותיות הקטנות.

 

3. חופשה בטבע- לא לכולם זה מתאים ויש משפחות שאוהבות לנפוש תחת המזגן ולא תחת כיפת השמיים, אבל למי שזה כן יכול להתאים, חופשה באוהלים באתר קמפינג יכולה לחסוך המון כסף על עלויות של בתי מלון ועדיין תוכלו ליהנות מחופשה כיפית עם המון אטרקציות מסביב.

טיפים לחסכון בנופש משפחתי

4. חופשה בבתי אירוח- יש המון בתי אירוח מסוגים שונים: בתי אירוח במאהלים בדוואים, בתי אירוח כפריים למשפחות ועוד אורחנים למיניהם. לרוב, נופש משפחתי בבתי אירוח יעלה הרבה פחות מנופש בבית מלון חמישה כוכבים ואם אתם מחפשים מקום שבו תוכלו לשים את הראש ועדיין ליהנות מחדרים אסתטיים ונקיים ומשם לצאת בכל יום לטייל בסביבה, בתי אירוח לגמרי יכולים להוות כפתרון מושלם לחופשה משפחתית בלי לשבור את הכיס.

 

נסו ליישם את טיפים לחסכון בנופש משפחתי שלנו ותראו שאתם לגמרי יכולים לצאת לחופשה בארצנו היפה עם כל המשפחה שלכם וליהנות כפי שצריך, בלי לשלם משכנתא על החופשה.

והכי חשוב- תיהנו מהחופשה שלכם, תבלו!

 

Rate this post