טיפים לארגון מסיבות הפתעה

מארגנים מסיבת הפתעה? ששש…. אנחנו מבטיחים לא לגלות לבעל השמחה, אנחנו כאן כדי לעזור לכם. קודם כל חשוב להגיד שלא כולם אוהבים מסיבות הפתעה ולמעשה העולם מתחלק לשניים: אלו שאוהבים מסיבות הפתעה ואלו שלא יכולים לשאת את המחשבה שמישהו יפתיע אותם והם לא יהיו בשליטה. אז אם אתם סמוכים ובטוחים שבעל השמחה נמנה על החלק הראשון, הגיע הזמן להתחיל לתכנן את מסיבת ההפתעה המושלמת. ריכזנו עבורכם כמה טיפים ועצות מועילות שיעזרו לכם להפתיע, לרגש ולשמח בענק.

הפתיעו בבחירת המקום

ההפתעה בתכנון מסיבות הפתעה לא מתבטאת רק בעצם ההפתעה של המסיבה. כדי להפתיע באמת עליכם לעשות בחירות מפתיעות ככל הניתן שמתחילות מבחירת המקום ועד לרשימת המוזמנים. בחרו במקום מיוחד באמת, כזה שלא מבקרים בו בכל יום, וכך תיצרו אפקט הפתעה גדול אף יותר. לופט למסיבת הפתעה של וילה אגם הוא אחת ההמלצות שלנו והוא הולך לשדרג את המסיבה שלכם בכמה רמות. הקפידו לבחור בלופט מושקע, רצוי כזה שיש בו בריכה וג'קוזי.

הפתיעו ברשימת המוזמנים

פרמטר נוסף בו אתם יכולים להפתיע הוא רשימת המוזמנים אל המסיבה שלכם. אנחנו לא מתכוונים שעליכם להזמין אנשים שבעל השמחה אינו מכיר, אבל אתם בהחלט יכולים לנסות ולמצוא את האנשים הספציפיים שירגשו אותו יותר מכל. אולי זה חבר מהעבר הרחוק? אולי קרוב משפחה שלא נפגש איתו שנים? חקרו ובדקו כיצד תוכלו ליצור רשימת מוזמנים שגם היא מפתיעה ומרגשת. מסיבות הפתעה נועדו כדי לרגש ולכם, כמארגנים, יש חלק גדול בכך.

מסיבות הפתעה – למי זה לא מתאים?

טיפ חשוב ונוסף שאנחנו חייבים להעלות כאן הוא שעליכם לבדוק היטב האם מסיבות הפתעה מתאימות לבעל השמחה. אם מדובר באדם מבוגר או חלילה באדם חולה לב, לא בטוח שמסיבת הפתעה היא סוג המסיבה הנכון עבורו… עם כל ההתרגשות והשמחה שבמסיבות אלו, הן עלולות לגרום לעתים לריגושים גדולים יותר מידי שעלולים לפגוע בבריאות החוגגים. לכן הקפידו לבחון את הדברים לעומקם כדי שלא תופתעו בהפתעות שאינן מהסוג המשמח כל-כך.

5/5 - (1 vote)