דשא סינטטי ירוק לתמיד

דשא סינטטי חיסכון ירוק

דשא סינטטי ירוק לתמיד - המלצות וטיפים | צרכנות נבונהבשנים האחרונות הפך דשא סינטטי למוצר פופולרי הנמצא בגינות ציבוריות ופרטיות רבות. בעלי גינות פרטיות גילו את היתרונות הגלומים בדשא סינטטי.

דשא סינטטי ירוק הוא דשא מוכן המותקן על פני שטח מיושר המוקצה לו בזמן קצר ובקלות. לדשא המוכן מראה של דשא רגיל והטכנולוגיות של השנים האחרונות מביאות אותו להיות רך ונעים למגע.

בשנים האחרונות בשל מחירי המים הגבוהים, הפך דשא סינטטי למוצר מבוקש ביותר המחליף את הדשא הרגיל ומהווה נקודה ירוקה בגינה. התקנת דשא סינטטי חייבת להתבצע ע”י חברה שמומחית בהתקנות דשא סינטטי.

חברת דשא עוז מחזיקה צוות להתקנת דשא סינטטי מקצועי ביותר, 

יתרונות דשא סינטטי ירוק

דשא סינטטי ירוק הוא מוצר מופלא בעל יתרונות רבים במיוחד. בין מגוון היתרונות שלו ניתן למצוא את המראה המטופח שהוא מעניק לכל גינה או פרויקט בהם הוא מותקן, את התחזוקה הקלה שלו, את המרקם הנעים שלו ואת הצבע הירוק המרהיב שלו. כל היתרונות האלו הם בדיוק מה שהפכו את הדשא הסינטטי למוצר אהוב ופופולרי כל-כך. בשנים האחרונות עבר הדשא הסינטטי מהפכה של ממש, הוא השתכלל יותר ושודרג באופן משמעותי, כך שהסוגים הנפוצים כיום הם מתקדמים בהרבה מאלו שהיו קיימים בעבר. זה אומר שגם המראה שלהם וגם המרקם שלהם קרובים הרבה יותר לדשא האמיתי האהוב כל-כך, רק שהם לא דורשים משאבים ותחזוקה כמו שהוא מצריך.