דקים פרגולות – מחסן עצים

דקים פרגולות בונדר סנטר

בונדר סנטר היא חברה וותיקה ומנוסה אשר מתמחה בשיווק עצים ובניה בעץ מאז שנת 1991 ובראשה עומד ערן בונדר. במחסן עצים בונדר סנטר תוכלו למצוא מגוון גדול של עצים ומוצרים משלימים לבניה בעץ, דקים פרגולות ועוד.

חברת בונדר סנטר משווקת עצים מכל סוג בהתאמה אישית לכל פרויקט ופרויקט ומספקת מבחר פתרונות לעיצוב הגינה והמרפסת בשילוב עצים ואלמנטים טבעיים. מוצרי עץ שונים כמו דקים פרגולות, רעפים, אדניות, גדרות, בתי עץ וריהוט עץ לגינה הם רק חלק מהמוצרים שמוצעים ללקוחות במחסן העצים של בונדר סנטר.

  דקים פרגולות בונדר סנטר

ייחודה של חברת בונדר סנטר הוא בשירות יוצא הדופן שממנו נהנה קהל הלקוחות הרחב שלה. לקוחות פרטיים, קבלנים ונגרים חובבים מוצאים בבונדר סנטר מענה מלא לצרכים שלהם המלווה בשירות אדיב ובלתי מתפשר. צוות החברה שם בראש סדר העדיפויות את צורכי הלקוחות ומעניק ליווי וייעוץ מקצועי בבחירת עצים לכל מטרה.

אחד מהשירותים שמספקים במחסן עצים בונדר סנטר ניתן למצוא חיתוך עצים לפרגולות, תכנון פרגולות והתקנה של פרגולות. בהכנה והתקנת של פרגולות מתבצעת בהתאם לרצון ולבקשת הלקוח וכמובן בהתאמה לאזור בו היא מותקנת. פרגולה מעץ בבונדר סנטר היא עמידה, איכותית ומעוצבת, עשויה מעצים איכותיים אשר עוברים טיפולי שימור ואיטום וכמובן עומדת בכל דרישות הבטיחות.

דקים פרגולות בונדר סנטר

תחום נוסף בו מתמחים בבונדר סנטר הוא דקים. חיתוך קורות לדק, תכנון דק, התקנת דקים, חידוש דקים ועוד. בניית דקים מתבצעת תוך שימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר, עצים איכותיים ומוצרי פרזול אשר שומרים על אורך חייו של הדק ומסייעים לכם לשמור עליו לאורך זמן.

מחפשים דקים פרגולות? מחפשים פרגולות? מעוניינים להזמין דקים? מחסן עצים בונדר סנטר עומד לרשותכם. התקשרו עכשיו 08-8606655