בקבוקים אקולוגים

בעשור האחרון החלה מודעות גדולה לשמירה על הסביבה ולצמצום השימוש בפלסטיק. הפלסטיק הוא בין החומרים המזהמים ביותר של הסביבה, לוקח לו מאות שנים על מנת להתכלות, וזה היה ברור שהוא זה שהשימוש בו יצטמצם ראשון. אנשים רבים בכל רחבי העולם מנסים להפחית את השימוש בפלסטיק על מנת לשמור על הסביבה וכן על בריאותם. בקבוקים אקולוגים הם מוצר שהתחיל בתור טרנד והפך למוצר נחוץ ושימושי במיוחד. השימוש בבקבוקים אקולוגיים מצמצם באופן מובהק את רכישת בקבוקי השתייה מפלסטיק, מה שמסייע לצמצום הפגיעה בסביבה. מעבר לדאגה לסביבה, חשוב להבין שבקבוקים אקולוגים גם תורמים לשמירה על בריאותינו משום שהם אינם מכילים חומרי וטעמי לוואי, מה שקיים בשפע בבקבוקי הפלסטיק.

בקבוקים אקולוגים

איך בוחרים בקבוקי שתייה אקולוגיים ?

כמו בכל טרנד או הצלחה גדולה של מוצר, קמו המון חקיינים שמשווקים לטענתם ” בקבוקים אקולוגים”. חשוב להבין שלא כל בקבוק הוא אקולוגי ובריא לשימוש ועליכם לחפש את הבקבוקים המקצועיים שמיוצרים תחת תו תקן ואיכות. בקבוקים אקולוגים איכותיים אלו בקבוקים שמיוצרים מחומרי גלם מעולים, אינם צוברים לכלוך, ריחות או טעמי לוואי ומצליחים לשמור גם על בריאותכם וגם הסביבה בו זמנית.

בקבוקים אקולוגים לילדים

כולנו מתבקשים לשלוח עם הילדים בקבוקים שישמשו אותם לשתייה בגן. בקבוקי השתייה של הילדים בגן נתונים לצבירה רבה של לכלוך וחומרים מזיקים ולכן החשיבות של שימוש בבקבוקים מהסוג האקולוגי לילדים הוא רב אף יותר. ישנן כיום בקבוקים אקולוגיים שיוצרו במיוחד לילדים, עם פיה שמתאימה לה קטן במיוחד ועיצובים צבעוניים ושמחים.

בקבוקי שתייה אקולוגים מעוצבים

כמו בכל תחום, גם בתחום של בקבוקי השתייה עומלים היצרנים על עיצובים חדשים שימשכו את הלקוחות. ניתן למצוא כיום בקבוקי שתייה אקולוגים בעיצובים מגוונים ומיוחדים, כאלה שהופכים את המוצר למוצר מבוקש במיוחד. למעשה בקבוקים אלו נחלו הצלחה גדולה וניתן לראות אותם בכל מקום : גם אצל מבוגרים (שלוקחים אותם לעבודה), סטודנטים , ילדים, ואפילו אנשים שנוהגים לשתות בהם בביתם. זה צמצם את השימוש בבקבוקי הפלסטיק ולכן ניתן לומר שמדובר במוצר פורץ דרך בתחומו.