אמיר יקותיאל – יזם הנדל”ן שרואה צעד אחד קדימה

שוק הנדל”ן הפך בשנים האחרונות לאחד התחומים החמים בחיינו, מדובר בשוק שמגלגל מיליארדים בכל שנה אבל לא כל היזמים ולא כל הקבלנים אכן מצליחים לספק לנו הלקוחות בתי מגורים ובתי עסק ראויים. תכנון הפרויקט עד הפרט הקטן ביותר, העמידה בזמנים, הראיה לטווח הארוך והרצון להתקדם עם רוח הזמן אינם מנת חלקם של כל אנשי המקצוע ובדיוק בגלל זה אנו שומעים לעיתים סיפורים על איילי נדל”ן שנפלו בפרויקטים שלהם.

אם נעזוב לרגע את הכושלים ונעבור לרשימת היזמים שמצליחים להפיח בנו תקווה גדולה נמצא שם את אמיר יקותיאל, אחד היזמים המצליחים ביותר בישראל שלא פוחד להסתכל למציאות בעיניים ותמיד מנסה לקדם ולשדרג את הקיים. אחרי שהיה אחראי על פרויקטים רבים שנחלו הצלחה כבירה בהחלט ניתן להכתיר את היזם אמיר יקותיאל כאחד מאנשי העסקים המצליחים ביותר בישראל.

אמיר יקותיאל - המלצות וטיפים | צרכנות נבונה

המחשבה על הסטודנטים

אחת התכונות החשובות ביותר עבור יזמים היא ההבנה שהאוכלוסייה בישראל היא מגוונת ולא מה שמתאים לאחד בהכרח יתאים לאחר. בנייני מעונות סטודנטים לדוגמה אינה נמצאת בראש סדר העדיפויות של יזמים רבים ולכן הסטודנטים, שהם הכוח העולה והעתידי בחברה הישראלית נאלץ לשלם יותר ולקבל פחות. הקבלן אמיר יקותיאל רואה מעבר לאופק, בדיוק כמו בסלוגן של אחת המכללות המוכרות בישראל והחליט לבנות כ-1,300 חדרים אשר ישמשו את הסטודנטים בישראל.

יחידות הדיור ייבנו בכל חלקי הארץ ויתמקדו בארבעה יעדים: נתניה, הוד השרון, צפת והרצליה- ארבע ערים שבסביבתן או בתוכן יש מכללות מצוינות המציעות מגוון תחומי לימוד. ואם חשבתם שזו נדבנות לשמה הרי שאיש העסקים אמיר יקותיאל גם בטוח שמדובר בתחום שנמצא בתחילת דרכו ובהחלט אפשר גם להרוויח מכל הסיפור.

בתי העסקים בהוד השרון

עו”ד אמיר יקותיאל הוא לא רק קבלן מצליח או יזם עולה אלא פועלו כאיש עסקים מוכר וידוע לכל בר דעת בישראל. עם הצלחתו ונסיקתו בתחום הנדל”ן, היזם המצליח החליט גם לבנות בתי עסקים בהוד השרון, אזור שלא היה מאופיין בבתי עסקים רבים עד החלטתו. כולנו התרגלנו שתל אביב, הרצליה, נתניה, כפר סבא, רעננה וערים אחרות בצפון כמו חיפה ובדרום כמו באר שבע מרכזות אליהם את רוב העובדים במשק הישראלי. כאיש עסקים שמבין את השוק, יקותיאל יודע שהאוכלוסייה גדלה מיום ליום ואנשים המתגוררים באזור הוד השרון לא צריכים להיתקע בפקקים כמעט שעה בכל בוקר כדי לעבוד בתל אביב.

המחשבה היצירתית ומהמקורית של בניית בית עסקים בהוד השרון נובעת מהרצון להפוך את הוד השרון למרכז עסקים גדול ורחב. אגב, בפרויקט של אמיר יקותיאל כל בית עסק יוכל לעצב את משרדו לפי ראות עיניו ובהחלט מדובר ביתרון גדול עבור כל בעלי העסקים. אם עד היום התרגלנו כי הוד השרון היא עיר מצוינת למגורים, כנראה שבעוד כמה שנים נוכל להיווכח שהיא גם עיר נהדרת עבור עסקים.