אירוח כפרי בקיבוץ עין צורים

 

בין מדשאות רחבות ועצים ירוקים שוכן מתחם אירוח כפרי של קיבוץ עין צורים. בקיבוץ חדרי אירוח מעוצבים אשר מתאימים לנופש זוגי או לחופשה משפחתית, באירוח כפרי עין צורים תמצאו שלל אפשרויות בילוי והנאה.

חדרי האירוח במתחם האירוח הכפרי ממוזגים ומצוידים במקרר, קומקום חשמלי, ערכת קפה, מיחם ופלטה לאירוח כפרי בשבת. השטחים הציבוריים מטופחים ומוארים וניתן לערוך בהם אירועים קטנים כמו שמחות משפחתיות או כנסים במקביל לאולמות הכנסים בקיבוץבחדר האוכל של הקיבוץ תוגש לכם ארוחת בוקר כפרית וכשרה. אם תרצו לערוך ארוחת ערב מפוארת יותר עבור שבת חתן, חגי ישראל או כל שמחה אחרת תוכלו להשתמש בשירותיו של קייטרינג נענע האיכותי מבית קיבוץ עין צורים.

אירוח כפרי בשפלה

בכדי להשלים את חווית הנופש הכפרי תוכלו ליהנות מאטרקציות שונות בקיבוץ ובסביבתו שיהפכו את החופשה שלכם למושלמת כמו ביקור בסטודיו למשי או סדנת גידול לימון בתוך בקבוק ולטייל באזור מועצה אזורית יואב וליהנות מאטרקציות שונותאירוח כפרי עין צורים מתאים לציבור דתי ושומר מסורת. ניתן להתארח באירוח כפרי בחגי ישראל, לערוך אירועים משפחתיים כמו בריתות, שבת חתן, שבת בר מצווה ועוד. הקיבוץ מעמיד לרשות האורחים בית מדרש ובית כנסת מונגשים לנכים.