איך לארגן מסיבת רווקים מושלמת

החבר הכי טוב מתחתן? מזל טוב! אתם אלו שמארגנים לו את המסיבה? אל תדאגו, אנחנו נעזור לכם לארגן מסיבת רווקים מושלמת שכולם ידברו עליה עוד הרבה מאוד זמן אחרי שהיא תסתיים. אז מה צריך? קודם כל לקרוא את השורות הבאות בהן ריכזנו טיפים ועצות מועילות במיוחד לחבר שאחראי על מסיבת הרווקים. ומה אחר כך? להתחיל וליישם אותן כמובן. מוכנים? בואו נצא לדרך.

בחרו לוקיישן בלתי נשכח

מה זה אומר לוקיישן בלתי נשכח? הכוונה שלנו היא שתשקיעו מחשבה רבה בבחירת המיקום שבו תערך המסיבה. המיקום הוא החלק החשוב ביותר (או לפחות בין החשובים ביותר) ולכן הוא חייב להיות מושלם. אנו ממליצים לבחור לופט למסיבת רווקים, אבל אחד מושקע ויפה במיוחד, שיהיה מספיק גדול כדי לאכלס את כל החוגגים ורצוי שגם תהיה בו בריכה וג’קוזי. אנו מבטיחים לכם שהבחירה בלוקיישן מושקע תשמח מאוד את החתן לעתיד וכמובן גם את כל המוזמנים.

 

בררו מהן העדפותיו של החתן במסיבה

כל אחד מאיתנו הוא שונה ומה שמתאים למישהו אחד לא בהכרח מתאים לאחר. הכוונה שלנו היא שכדי שתהיה מסיבת רווקים מושלמת צריך להתחשב קודם כל בהעדפותיו של החתן. בררו איתו מה היה רוצה שיהיה במסיבה שלו מבחינת “תוכן המסיבה”. התכנים יכולים להיות כל-כך מגוונים ועומדות בפניכם כל-כך הרבה אפשרויות. בגלל זה רצוי לבדוק עם החתן ולתכנן דברים שיהיו קרובים ככל הניתן להעדפות שלו. זכרו כי אף פעם לא תוכלו לרצות את כולם, אך כל עוד יישמרו אנרגיות טובות, מובטחת לכם מסיבה מושלמת.

אל תשכחו את האוכל והשתייה

אחרי שהבהרנו את החשיבות של מיקום המסיבה ודיברנו גם על איך בוחרים את מה שיהיה בה, הגיע הזמן לדבר על דברים חשובים לא פחות- האוכל והשתייה. חשוב לדאוג לכמויות מספקות של אלכוהול ואוכל כי יש להם תפקיד מאוד גדול בהצלחת המסיבה. אפשר לבקש מכל משתתף במסיבה להביא משהו וביחד להכין ארוחה גדולה ואפשר לאסוף כסף ולרכוש במשותף את כל המצרכים, אפשר להכין בעצמכם ואפשר להזמין קייטרינג… האפשרויות הן באמת רבות ורק אתם, שמכירים את החתן ואת המוזמנים, תוכלו להחליט מה האפשרות הטובה והעדיפה ביותר. כך או אחרת הקפידו על הרבה אלכוהול שעושה הרבה שמח ועל הרבה אוכל שעושה הרבה נעים בבטן.