איך בוחרים אולם כנסים לארגון כנס מקצועי?

כנסים מקצועיים הם הזדמנות מצוינת למפגש קולגות, להעשרה וללמידה. כדי שכנס ייחשב לכנס מוצלח עליו להיות מאורגן למשעי מ-א' ועד ת' לפני שמתחילים לתכנן את הכנס לפרטי פרטים, לפני שחושבים את מי להזמין ומה להגיש, לפני שמארגנים מקרן ומרצה שייתן הרצאה בלתי נשכחת – חשוב לבחור מקום לכנס. זו אולי הבחירה החשובה ביותר (או לפחות אחת מהחשובות) שצריכה להיות ראשונה בתהליך ארגון הכנס. אז איפה אפשר לקיים כנס? האפשרויות הן באמת בלתי מוגבלות: ישנם אולמות כנסים עצמאיים שנועדו רק כדי לארח כנסים מכל הסוגים, ישנם אולמות בבתי מלון המשמשים לכנסים, חללים במסעדות או בתי קפה ועוד… אז איך בוחרים? ריכזנו כמה טיפים והמלצות שיסייעו לכם לבחור את המקום הטוב ביותר לכנס שלכם.

אולם כנסים עם מקומות חניה

זה אולי נשמע טיפ שולי ולא כל-כך חשוב אולם למקומות חניה יש השפעה מכרעת על הצלחת הכנס שאתם מארגנים. אנשים מגיעים עם רכבים וחיפוש חניה במקום מאתגר עלול להוציא מהם עצבים רבים. אולם כנסים עם חניה מוסדרת שמספיקה לכולם הוא חשוב למדי ויכול לגרום לאורחי הכנס להגיע במצב רוח טוב הרבה יותר.

אולם כנסים

מקום שמציע את כל מה שצריך לכנס

ארגון כנס דורש סגירת של קצוות רבות ודאגות לפרטים קטנים במיוחד. בין שלל הדברים שתצטרכו לדאוג להם יהיה: מקרן, מסך, לוחות, הגברה במידת הצורך וכמובן שולחנות וכסאות. הטיפ שניתן לכם על מנת להפוך את מלאכת ארגון הכנס לקלה יותר היא לבחור במקום שמיועד לאירוח כנסים. מקום שכזה יהיה מצויד בכל הדברים האלו ויחסוך לכם הרבה כאבי ראש ודאגות מיותרות.

בחנו אפשרות של מקום שמגיש שתייה וכיבוד לכנס

כשמארגנים כנס יש לדאוג גם לשתייה וכיבוד, במיוחד אם מדובר על אורחים שמגיעים מרחוק, אך למעשה בכל מקרה. כיוון שכנס נמשך על פני שעות רבות על המארגנים לוודא שיהיה לאורחים משהו לנשנש בין הרצאה להרצאה. ישנם אולמות כנסים שיציעו לכם את החבילה במלואה וידאגו אפילו לכיבוד ולשתייה. אנו ממליצים לבחון את האפשרות של בחירה באולם כזה, מה שיחסוך לכם התרוצצויות רבות ובהחלט יכול לשדרג את הכנס שלכם.

5/5 - (1 vote)