מטבח עם אי

מהו המטבח המושלם? מהו הדגם שהוא גם יפה במיוחד וגם פרקטי? הרי יש כל-כך הרבה דגמים של מטבחים וכל-כך הרבה אפשרויות עיצוב… אולי בבחירה הסופית של הדגם לא נוכל לעזור לכם, אבל היום נספר לכם כל מה שתרצו לדעת על מטבח עם אי, שהפך להיות אחד מהדגמים הפופולריים והאהובים ביותר. לכו תדעו, אולי זה אפילו יעזור לכם להחליט באיזה מטבח לבחור ואז עשינו את שלנו.

מטבח עם אי

מטבח עם אי – למי זה מתאים ?

מטבח עם אי הוא פתרון מצוין למי שרוצה להגדיל את שטח האחסון שלו, כמו גם את שטח העבודה שלו. ניתן לתכנן אי שכולל ארונות ומדפים בתוכו וכן להפוך אותו למשטח עבודה נוסף שניתן לקצוף, לערבב, לטגן ולבשל עליו. למרות הפרקטיות הרבה שבו, חשוב לציין שהדגם המיוחד הזה אינו מתאים להתקנה בכל מקום. מטבחים בעלי שטח קטן במיוחד לא יוכלו להכיל גם אי בנוסף. אז למי זה כן מתאים? לבתים בעלי שטח רחב במיוחד, לבתים בהם פינת האוכל מרוחקת משאר המטבח וישנו חלל פנוי ובאופן כללי לבתים רחבי ידיים.

לאיזה סגנונות עיצוב זה מתאים?

פעם האמינו שהדגם של מטבח עם אי לא מתאים לכל סגנון אלא רק לכאלה ספציפיים. כיום מבינים כולם שניתן לתכנן מטבח עם אי בכל סגנון עיצוב. זה יכול להיות מטבח כפרי עם אי אך באותה מידה גם מטבח בעל אלמנטים מודרניים לחלוטין שמשולב עם אי אחסון, ישיבה ועבודה. נגרית יגל פועלת כבר שנים רבות בתחום של עיצוב ותכנון מטבחים בדגמים שונים. צוות המעצבים של נגרית יגל ישמח לסייע לכם לבחור את הדגם המתאים ביותר עבור החלל שברשותכם ולתכנן לכם מטבח חלומי מחומרי הגלם הטובים ביותר.

 

מטבח עם אי מחיר

הגענו לחלק החשוב ביותר בכל הסיפור והוא עלויות. הרי בסופו של דבר עלויות הן גורם מרכזי בשיקולים ובהחלטה הסופית שניקח לגבי המטבח שלנו. אז מה המחיר של מטבח משולב עם אי? האם זה מחייב שדגם כזה יהיה יקר יותר ? התשובה לכך היא שלא בהכרח. מחירו של מטבח הוא שקלול של חומרי גלם, מוצרי הפרזול, גודל וכו'. לא תמיד אי יהיה אחראי להתייקרות המטבח ופעמים רבות יהיה מדובר בהוצאה משתלמת שחוסכת מקום רב ומוסיפה יופי ואסתטיקה למטבח.

מטבח עם אי
5 (100%) 1 vote