הדפסה על עץ, חיתוך צורני של עץ

הדפסה על עץ

תחום חדש ומתפתח הוא תחום ההדפסה הישירה על מוצרים ובתוכו הדפסה על עץ. השימוש בטכנולוגיות הדפסה מתקדמות מאפשר הדפסה ישירה על גבי כל חומר, ללא צורך בייבוש או בהמתנה. כיום ניתן להדפיס על גבי עץ בצבע מלא ללא קושי בהדפסת UV, ולייצר מגוון גדול של מוצרים לבית כמו תחתיות לסירים, מגשים, תמונות משפחתיות על לוחות עץ, מוצרים למשרד כמו מוצרי עץ ממותגים, שילוט עץ ועוד, מוצרים לייצור המוני או לשימוש אישי.

חיתוך צורני של עץ

יחד עם הדפסה על עץ ניתן לבצע חיתוך צורני ללוחות עץ. באמצעות שולחן חיתוך מתקדם שהוא למעשה מכונת חיתוך עם סכינים מיוחדים ואפשרויות חיתוך מגוונות על פי הוראות מקובץ ממוחשב ניתן לחתוך עץ בכל צורה שתרצו או ליצור בו כרסום של צורה, אות או דפוס מסויים. ייצור מוצרי עץ ייחודיים קל ופשוט היום יותר מתמיד עם חיתוך צורני של עץ.

איך תיישמו הדפסה על עץ?

לא בטוחים איך להוציא את הפועל רעיון לייצור? מתלבטים איך להשתמש באופציה של הדפסה על עץ בכדי לממש רעיון משלכם? פנו לאם סי פרינט, דפוס דיגיטלי מתקדם וקבלו ייעוץ והכוונה בבחירת חומרים, אפשרויות הדפסה, בנית קובץ, חיתוך עץ, הדפסה על עץ ועוד. בסטודיו ילוו אתכם לאורך כל התהליך ויסייעו לכם להגיע אל המוצר המשלם.

הדפסה על עץ, חיתוך צורני של עץ

הדפסה על עץ, חיתוך צורני של עץ
5 (100%) 1 vote