הדפסה ישירה – אם סי פרינט

הדפסה ישירה אם סי פרינט

הדפסה ישירה היא למעשה הדפסה של תמונה ישירות על משטח של חומר קשיח מבלי להשתמש במדבקה או בחומר מקשר. ההדפסה ישירה מתבצעת בטכנולוגיית UV אשר מדפיסה את הצבע על גבי המשטח ומייבשת אותו באותו הרגע, כך מתקבלת תוצאה מדוייקת ומרשימה ללא מריחות צבע וללא צורך בהמתנה. ניתן להשתמש בהדפסה ישירה בדרכים רבות. הדפסה ישירה מתאפשרת על גבי חומרים רבים וכך גם האפשרויות לשימוש בה גדלות כל הזמן. כל חומר שעליו מדפיסים בהדפסה ישירה משמש לעשרות שימושים – לוחות זכוכית, לוחות עץ, פח, בד ועוד הופכים להיות חומרים שקל לייצר מהם כל מוצר ייחודי ומעוצב.

הדפסה ישירה על מגוון חומרים

הדפסה ישירה על זכוכית | אם סי פרינטהדפסה על לוחות זכוכית מתאימה לייצור שלטים, מחיצות זכוכית למשרד, חלונות מצויירים (ויטראז'ים), ויטרינות, ארונות מטבח או אמבטיה, מראות מודפסות ועוד. הדפסה על זכוכית מתבצעת על גבה האחורי של הזכוכית בהדפסת מראה וכך מוצגת התמונה באופן מרשים ומיוחד אשר מחזיק מעמד לאורך זמן. ניתן כמובן להדפיס על זכוכית תמונות חתונה, תמונות משפחתיות, מזכרות מטיולים ועוד וכך לקבל תמונה ממוסגרת מיוחדת ומרשימה.

הדפסה על PVC

עם הדפסה ישירה על PVC ניתן לייצר פלייסמנטים מיוחדים עם כל תמונה או לוגו שרק תבחרו, חיפוי PVC למשטחים שונים, מתקני תצוגה לתערוכות, תחתיות ממותגות לכוסות ועוד. ניתן ליצור חיתוכים מיוחדים בחומר זה ולשלב אותו בכל מוצר שתרצו לייצר.

הדפסה על עץ

הדפסה ישירה על עץבאמצעות הדפסה ישירה על עץ ניתן לייצר כל מוצר מעץ עם לוגו, פרינט וצבע שתרצו. ניתן להדפיס על לוחות עץ ולהרכיב מהן כל רהיט, קופסא, ארגז, מתקן תצוגה וכו. ניתן להדפיס על דלתות מטבח, שולחן עבודה או אילו תמונת עץ מיוחדת ויקרתית.

הדפסה על קרטון

הדפסה ישירה על קרטון

הדפסה ישירה על קרטון מתאימה במיוחד לבניית מתקני תצוגה ומתקנים לתערוכות.
קרטון גס המשמש לבניית מתקנים זמניים, מתקני מכירה ממותגים, סטנדים וכו מתאים מאוד להדפסה ישירה ומקבל מראה איכותי ומרשים.
ניתן כמובן להדפיס על כל סוגי הקרטון וכך לייצר אריזות מתנה, קופסאות, ארגזים ממותגים ועוד.

בחברת אם סי פרינט – דפוס דיגיטלי איכותי ומתקדם מחזיקים במכונה חדישה של הדפסה ישירה אשר מדפיסה בטכנולוגיית UV על גבי כל חומר ומייצרת מוצרים ממותגים ברמה גבוהה ואיכות יוצאת דופן. בשילוב עם מכונת חיתוך מתקדמת בדפוס דיגיטלי אם סי פרינט ייצרו עבורכם כל מוצר במהירות, יעילות וברמת גימור גבוהה במיוחד.

הדפסה ישירה – אם סי פרינט
5 (100%) 1 vote[s]