הדברת נמלים מינים וסוגים

הדברת נמלים – בטבע ישנם מינים רבים מאד של סוגי נמלים. קיים מספר קטן מאד של מינים אשר ידועים בשכיחותם בפלישה למשכנו של האדם. בקרות פלישה שכזאת, האינסטינקט הטבעי של האדם היא לקחת תרסיס ביתי כל שהוא ולרסס ישירות על מיקום הנמלים ו/או אף על נמלים בודדות בתקווה שהנמלים אינם ישבו. לחלופין נהוג להזמין חברת להדברת  מזיקים מקצועית בתקווה שהחברה תפתור את הבעיה בהצלחה.
אך הדבר אינו פשוט כלל, נמלים מטבעם ומאופן התנהגותם הנם חרקים קשים מאד עבור הדברה ורק חברה אשר מכירה ומבינה את אורח חיים ואת דפוס ההתנהגות יכולה לגרום למיגור התופעה שלהם.

הדברת נמלים מינים וסוגים

הדברת נמלים מינים וסוגים

הכלל הראשון שצריך להנחות

כל אחד שעומד להתמודד עם הדברת נמלים היא העובדה שהנמלים שאנו נתקלים בהם הנם הנמלים שכל תפקידם לאתר מזונות ולהביאם להזנת המושבה אשר נמצאת אי שם במקום בלתי ידוע ונסתר מעין האדם .

הפעולות המוצלחות ביותר כנגד מיני הנמלים הקיימים בארץ אשר הפולשות למשכנו של האדם היא אותם הפעולות שבהם מתבצע ניטור מקדים לאיתור מיקומי ומיני הנמלים במקום, בשלב השני יש לבצע בדיקות טעימות של מיני מזונות שונים לנמלים או לחלופין לתצפת לאיזה מיני מזונות הנמלים ניגשות וגורמות לפלישתם.

חברת הדברה מקצועית מבצעת מספר בדיקות מקדימות בעזרת מספר פיתיונות רעילים ורק לאחר שמתגלות ההעדפות של מיני הנמלים לפיתיון המסוים, תתבצע הדברה בפיתיון הנבחר.

הדברת נמלים מינים וסוגים
5 (100%) 2 vote[s]