דחסניות אשפה לתחום התעשייה

תחום התעשייה במשק הישראלי מתפתח כל הזמן. תעשייה מתקדמת ועתירת ידע היא חלק חשוב ומרכזי בתחום התעשייה היצרנית – ייצור מוצרי מזון, ייצור  טקסטיל וביגוד, ייצור מוצרי עץ, ייצור מתכות, ייצור גומי, ייצור פלסטיק וכו'. מטבע הדברים מייצרת התעשייה גם כמויות גדולות של פסולת ומכך נולד הצורך בפתרונות מתקדמים לאצירת פסולת, לפנוי פסולת ולהכנת פסולת למחזור.קבוצת צרפתי – דחסניות אשפה, פחי אשפה

ייצור דחסניות אשפה למפעלים

דחסניות אשפה לתחום התעשייה ודחסניות אשפה למפעלים בפרט מציעות פתרון לפסולת ולאשפה במפעלים. דחסניות אשפה למפעלים מכילות כמות גדולה של אשפה על ידי דחיסתה וצמצום הנפח שלה לשישית מגודלה המקורי. דחסניות אשפה מאפשרות דחיסה של מגוון חומרים כמו ארגזי קרטון, זכוכית, חומרים מפלסטיק, ניילון וכן מתכות וחומרי בניין.

כל מפעל מייצר פסולת שונה הרלוונטית לתחום הייצור ולחומרי הגלם בהם נעשה שימוש. ברוב המקרים הפסולת ניתנת לדחיסה עד למועד האיסוף שלה. שימוש בדחסניות אשפה לדחיסת פסולת מאפשרת חסכון עצום בשטח אחסון, מאפשרת שמירה על נקיון במתחם הייצור, מונעת ריקבון, ריח רע ופיזור של הספולת בסביבה.

קבוצת צרפתי – דחסניות אשפה, פחי אשפהדחסניות אשפה לתחום התעשייה ודחסניות אשפה למפעלים ניתנות לפינוי נוח על ידי מכונה ייעודית המותאמת לכך ולכן אינן דורשות התקנה או התאמה לשטח באופן כלשהו. ניתן להניח דחסניות אשפה בכל מקום על גבי כל תשתית וללא היערכות מיוחדת, מחוץ לבניין או בתוכו.

קבוצת צרפתי  מייצרת ומספקת דחסניות אשפה לתחום התעשייה ודחסניות אשפה למפעלים ברמה גבוהה, איכותיות ומאושרות לשימוש על פי כל התקנים האירופאים המחמירים. דחסניות אשפה לתחום התעשייה ודחסניות אשפה למפעלים בעלות יכולות דחיסה והכלת פסולת.

ליצירת קשר עם קבוצת צרפתי התקשרו 09-7929993 או היכנסו לאתר

קבוצת צרפתי -ייצור של מוצרי שינוע מתקדמים

דרג את התוכן