איך נבחר שמלת כלה לאירוע חתונה בטבע?

חתונה במקום לא שגרתי

עונת החתונות בישראל תמיד מביאה איתה דברים חדשים. הכנות לחתונה יכולות להיות מייגעות מאוד ובעלויות שלא מתאימות לכל אחד והרצן שלנו לגוון ברעיונות מקוריים שלא עשו קשים מאוד כיוון שכמעט כל דבר לא יהיה מקורי לחלוטין. עם זאת, אם נמאס לכם מגן או אולם אירועים ואתם רוצים משהו קצת יותר מסקרן, חתונה בטבע יכולה להיות החתונה הכי מגניבה שתוכלו חשוב עליה. חתונה בטבע יכולה להיות ההפקה הכי טובה שתוכלו לסדר ואתם אלו שקובעים הכול מ-א' ועד ת'. לפני שמתחילים את ההכנות לחתונה בטבע חשוב להכיר את היתרונות והחסרונות שטמונים בה ומה היא מצריכה מכם.

חתונה בטבע – יתרונות וחסרונות

  • חתונה בטבע יכולה להיות חתונה יוצאת מן הרגיל בה אתם מתחתנים בחופה מעוצבת תחת כיפת השמיים כשמסבביכם הכל טבעי. היתרון הכי בולט של חתונה בטבע היא הפסטורליות הזו שיכולה להתאים מאוד לאופי שלכם. לא כולם אוהבים מקומות סגורים ואולם אירועים יכול להלחיץ מאוד ולהשרות אווירה שלא כל אחד רוצה באירוע הכי חשוב שלו. כל ההכנות לחתונה יהיו בדיוק אותו הדבר החל מצפייה בקטלוגים של שמלות כלה ועד בחירת הדיג'יי אך יש דברים שיהיו מעט שונים.
  • חתונה בטבע יכולה זולה הרבה יותר מחתונה באולם אירועים או בגן אירועים. בעוד באולם אירועים אתם צריכים לשלם לפחות 200 שקלים למנה, חתונה בטבע יכולה להיות עם קייטרינג טעים לא פחות ונוח הרבה ואת עיצוב האירוע אתם אלו שתקבעו.
  • יש דברים שיכולים להיות בעייתיים בחתונה בטבע כמו למשל התאריך. לא תמיד אפשר להתחתן ביער יפהפה או בפרדס פתוח כיוון שבחודשי החורף הגשם יכול לתפוס אתכם לא מוכנים. הלוגיסטיקה באירוע מסוג זה בעייתית יותר.

בחירת שמלת כלה

מה הפרמטרים בבחירת שמלת כלה שאירוע החתונה מתרחש בטבע?

אחת מהבחירות החשובות ביותר שיש לבצע לפני החתונה היא בחירה ממגוון שמלות כלה שכל אחת יכולה להיות יותר יפה משנייה כשבוחרים לקיים את החתונה בטבע צריך להתאים את שמלת הכלה לאופי האירוע בצורה קצת אחרת. אמנם נשים רבות מחליטות להגיע עם שמלת כלה קלאסית ולבנה גם לחתונות אלו אך צפייה בקטלוגים רבים של שמלות כלה כמו למשל של שלומית אזרד יכול לספר לכם על סגנונות שיתאימו בצורה מושלמת לאווירה הפתוחה ולצבעים הירוקים שמאפיינים חתונות בטבע. השמלה צריכה להיות יותר עדינה ולהתאים לאווירה הטבעית, היא יכולה לצאת מהקווים הרגילים של שמלות רגילות.

אילו סגנונות של שמלה מתאימות לטבע?

שמלות כלה לחתונה בטבע צריכות להיות שמלות נוחות מאוד, כאלו שיהיה קל לזוז איתם תחת כיפת השמיים. שמלות כלה של שלומית אזרד ועוד סלוני כלות רבים ברחבי הארץ מציעים שמלות פתוחות יותר ועדינות יותר, כאלו שמתאימות לאווירה פתוחה ולא לאולם סגור ויותר רשמי. ישנן שמלות כלה שמגיעות בצבעים שמשתלבים יותר טוב עם הטבע כמו שמנת או אפילו צבעים של צהוב וירוק עדין שיהיו לא פחות יפים מהצבע הלבן הקלאסי.

איך נבחר שמלת כלה לאירוע חתונה בטבע?
5 (100%) 1 vote